נטפליקס (Netflix) – צפייה באלפי סדרות בעלות חודשית

Rate this post

נטפליקס היא חברה אמריקאית שהוקמה בשנת 1997 ובשנים האחרונות הם עשו מהפכה בעולם הסדרו ושינו את הצורה שבה אנחנו רואים סדרות וסרטים. נכון להיום לנטפליקס יש למעלה מ-182 מנויים ורובם מגיעים מארצות הברית.

נטפליקסט הרחיבה את הפעילות שלה בכ-190 מדינות בפריסה רחבה וכן גם ישראל היא אחת מהמדינות שבה אנחנו יכולים ליהנות נ-Netflix ולצפות בסרטים וסדרות מכל הסוגים ובכל השפות עם כתוביות בעברית.

אם בא לכם אתם מוזמנים להיכנס לאתר של נטפליקס בעברית על ידי כניסה לקישור הבא:

https://www.netflix.com/il/

אז מה זה בכלל נטפליקס?

בפשטות נטפליקס הוא אתר שמאפשר לנו לרכוש מנוי אפילו לחודש אחד בלבד ובאמצעות המנוי הזה לצפות בכמה סדרות שאנחנו רוצים ללא הגבלה וניתן לבטל את המנוי בכל עת ובכל זמן. החלק המיוחד הוא שאנחנו יכולים לצפות בסדרות מלאות ואין לנו יותר את הצורך לחכות כל שבוע לפרק הבא במתח כדי להבין האם הרוצח הוא השליח של הפיצה.

אם עוד לא יצא לכם לנסות את נטפליקס אז הגיע הזמן ותוכלו לרכוש מנוי להתנסות לחודש אחד בכמה עשרות דולרים בודדים ושוב זה בלי התחייבות. הסרטים והסדרות שהם מציעים באתר מתנגנים בצורה מאוד מהירה וללא לאגים או בעיות.

המהפכה שהביאה נטפליקס לעולם

אחת הסיבות העיקריות שאנחנו כל כך אוהבים את נטפליקס היא העובדה שהיום מרבית הסדרות משתחררות בנטפליקס ובמקום לקבל כל שבוע פרק אחר אנחנו מקבלים עונה שלמה בבת אחת. השינוי הזה כל כך קיצוני וחיובי וסביר להניח שהשחקנים העיקריים שגרמו לכך הם נטפליקס ועל כך אנחנו אסירי תודה להם.

ביחד עם נטפליקס הגיעו מתחרים רבים ונוספים ושחקנים אחרים שמנסים לתפוס את המקום ולנו זה טוב כי זה מביא להורדת ומחירים וגם השחקנים האחרים משחררים לנו סדרות מלאות לצפייה ישירה מכל מקום ובכל זמן.

החיסרון של נטפליקס

נטפליקס זה אתר מצוין שמכיל כמות מטורפת של סדרות לצפייה ישירה אבל יחד עם זאת אחד החסרונות הגדולים של האתר הוא שהמבחר סדרות בעברית לא גדול במיוחד ולמרות שתוכלו למצוא סדרות בעברית לא תוכלו למצוא הרבה מהם.

לאלו מכם שחושקים בסדרות ישראליות ולא מצליחים למצוא את הסדרה המבוקשת אולי תוכלו למצוא אותה במקום באתר של Sdarot TV שפועלים באופן פיראטי אבל יש להם כנראה את אחד ממאגרי הסדרות הגדולים ביותר באתר.

Scroll to Top